Unique Method

DATA SCIENCE

Англомовний курс про дані для дітей молодшого шкільного віку

60 гейміфікованих уроків розділених на 4 рівні

15 уроків на рівень (1 раз на тиждень онлайн з викладачем або самостійно)

Курс англійською мовою із врахуванням вікових особливостей

Авторські англомовні зошити та матеріали на платформі

Фінальний тест на знання курсу, сертифікат про успішне проходження курсу

Чому робота з даними?

У світі існує величезна кількість інформації, яка нас оточує. Тільки в YouTube, щохвилини, користувачі завантажують близько 500 годин відео. Постає питання: що робити з таким масивом даних?
Однозначно, аналізувати і використовувати. Наш курс Data Science спрямований на вивчення методів обробки та аналізу даних, методи проєктування та розробки баз даних, застосування ключової концепції збору, підготовки, дослідження та візуалізації даних. Це свого роду мікс статистики, математики, програмування та процесів розв’язування проблем новими методами. І все це ми адаптували для дітей молодшого шкільного віку та розробили різнорівневі програми.

Illustration
icon

Це частина нашого життя

Рекомендації відео на YouTube, машинний переклад, агрегація новин, медична діагностика, виявлення спаму - Data Science вже є частиною повсякденного життя.

icon

Це наше майбутнє

Data Science інженери розробляють безпілотні автомобілі й автоматичні системи оцінки кредитоспроможності позичальника, вчать штучний інтелект вигравати в людини в шахи, і навіть рекомендують, що ще додати до вашого замовлення на Amazon або Rozetka.

icon

Це практична математика

Будь-хто, вивчаючи математику, рано чи пізно запитує себе, чи застосовуються інтеграли і логарифми в реальному житті. Data Science дає можливість активно використовувати математичні знання на практиці.

Етапи вирішення завдання

Діти вже з 1 класу розбирають дані, рухаючись за 5 етапами:

Збираємо дані

Структуруємо та зберігаємо

Обробляємо та виявляємо помилки

Візуалізуємо

Моделюємо та прогнозуємо

Навчальні матеріали

Авторські робочі зошити до кожного рівня

Для кожного рівня розроблені 2 авторські англомовні воркбуки, які є доповненням до матеріалів онлайн на платформі Unique Online.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Основні питання

 • Які можливі формати навчання?

  Проходження самостійно або з викладачем онлайн в міні групах.

 • Який графік онлайн-уроків? І коли старт?

  Ми формуємо групи і плануємо графік онлайн-уроків враховуючи побажання батьків та можливості дітей. Можливий варіант онлайн-уроків щосуботи або в будні дні у вечірні час.

 • Який рівень англійської мови потрібен для проходження?

  Матеріал адаптований для дітей відповідно вікових психологічних особливостей та програми держстандарту з англійської мови.

 • Яка кількість студентів у групі?

  В групі онлайн-навчання з викладачем передбачено до 10 студентів.

 • Чи маю я сплачувати за демодоступ до курсу?

  Ні, демодоступ передбачає, що дитина має можливість безкоштовно спробувати три уроки курсу Ok, google: професії майбутнього.

 • Які результати програми І рівня? (рекомендовано для дітей 1-2 класу)

  ● власноруч збирає дані із оточуючого середовища;● аналізує існуючі дані на реальних явищах;● виділяє дані та вносить до таблиць, чартів;● знає, розуміє та порівнює дані на основі таблиць; ● ідентифікує та завершує патерн; ● створює самостійно патерни;● сортує дані за двома категоріями;● вміє створювати графіки на основі даних;● порівнює довжини двох об’єктів, використовуючи третій;● класифікує предмети відповідно до категорій;● вміє встановлювати відповідності;● розташовує дані у логічному порядку;● вміє передбачити подію на основі отриманих даних;● виконує дію додавання у межах 1-20;● вміє знаходити відповідь на питання «скільки?».

 • Які результати програми ІІ рівня? (рекомендовано для дітей 2-3 класу)

  ● власноруч збирає дані із оточуючого середовища;● аналізує існуючі дані на реальних явищах;● виділяє дані та вносить до таблиць, графів та лінійних діаграм;● знає, розуміє та порівнює дані на основі таблиць та діаграм;● створює різні графіки (стовпчикові, лінійні, піктограми, кругові діаграми), щоб представити набір даних до чотирьох категорій;робить висновки на основі аналізу даних;● формулює питання та відповіді з приводу загальної кількості даних;● оцінює довжину, використовуючи одиницю вимірювання у сантиметрах;● визначає наскільки один об’єкт довший за інший в термінах стандартної одиниці довжини;● представляє цілі числа у вигляді довжин від 0 на діаграмі числових ліній;● виконує задачі за допомогою символів/малюнків та рівнянь із символом невідомого числа;● використовує додавання та віднімання в межах 20, щоб розв’язувати текстові задачі, які включають ситуацію додавання до/ вилучення з невідомими в усіх позиціях;● вміє знаходити відповідь на питання «скільки всього/залишилося?».

 • Які результати програми ІІІ рівня? (рекомендовано для дітей 3-4 класу)

  ● власноруч збирає дані з оточуючого середовища;● використовує набори даних для категоризації та аналізу;● виділяє дані та вносить до таблиць, графів та діаграм;● знає, розуміє та порівнює дані на основі таблиць та діаграм;● створює різні графіки (стовпчикові, лінійні, піктограми, кругові діаграми), які відображають декілька категорій;● робить висновки на основі аналізу даних;● формулює питання та відповіді з приводу загальної кількості даних; скільки в кожній категорії, на скільки більше або менше в одній категорії, ніж в іншій;● вміє збирати дані вимірювань, використовуючи лінійку/метр;● вміє користуватися таблицею Піфагора;● виконує дію множення у межах 100;● розв’язує задачі за допомогою дії множення.

 • Які результати програми ІV рівня? (рекомендовано для дітей 4-5 класу)

  ● власноруч збирає дані із оточуючого середовища;● виділяє дані, вміщені в таблицях, графах, на схемах, лінійних діаграмах;● використовує набори даних для категоризації та аналізу;● виділяє дані та вносить до таблиць, графів та діаграм;● знає, розуміє та порівнює дані на основі таблиць та діаграм;● створює різні графіки (стовпчикові, лінійні, піктограми, кругові діаграми), які відображають декілька категорій;● представляє дані в інфографіку (стовпчикова та кругова діаграма) та робить висновки на основі аналізу даних;● визначає, чи достатньо даних для розв’язання проблемної ситуації;● формулює питання та відповіді з приводу загальної кількості даних; скільки в кожній категорії, на скільки більше або менше в одній категорії, ніж в іншій;● визначає місце положення точок по осі (x/y) на координатній площині у межах I чверті;● за допомогою координат будує зображення;● розуміє різницю між простим та складеним числом;● вміє знаходити фактори чисел у межах 100 та добирати відповідні дії (додавання, віднімання, ділення, множення) у рівняннях;● визначає місце положення точок та будує лінії по осі (x/y) на координатній площині у межах I - IV чверті;● визначає, чи достатньо даних для розв’язання проблемної ситуації;користується даними під час розв’язування практично зорієнтованих задач і в практичних ситуаціях;● розуміє та пояснює різницю між паралельною, перпендикулярною, горизонтальною та вертикальною прямими лініями.

Команда курсу

Illustration

Савінкова Тетяна

Проєктна координаторка

Illustration

Буковська Аліна

Авторка та викладачка курсу

— Отримати демодоступ до онлайн-курсу

Залиште заявку, щоб з вами зв'язався менеджер і уточнив деталі щодо проходження курсу.

  Особистий кабінет з доступом до матеріалів курсу
  Навчання в форматі самостійного опрацювання або з викладачем онлайн

Дякуємо!

Скоро зв'яжемось з вами!

Can't send form.

Please try again later.