Unique Method

"20 уроків з кіно: Секрети найкращих кіновчителів"

 Кіно здатне надихнути та передати неймовірні емоції глядачам. Так і вчителі-ентузіасти у фільмах запалили любов до навчання у мільйонів. Ми зібрали для вас топ-20 найцікавіших уроків з культових фільмів, щоб перейняти секрети їхніх авторів - режисерів та акторів. Це унікальний формат вебінару! Надихаючий та емоційний. Бонус - ексклюзивні методичні матеріали для створення уроків, які будуть варті, щоб їх зняли для нових фільмів.


ПЕРЕВАГИ:

Illustration

Перегляд та аналіз 20 уривків найвідоміших фільмів

Illustration

Вивчення кращих практик суперучителів кіно

Illustration

Отримання ексклюзивних матеріалів та методичних порад

Illustration

Час для натхнення і позитивного заряду енергії

Illustration

Любите фільми та мрієте стати фантастичним вчителем, що лишається в серцях учнів на все життя?

Приєднуйтесь до нашого вебінару "20 уроків з кіно: секрети найкращих кіновчителів"! Під час вебінару переглянемо та проаналізуємо топ уривків з культових стрічок, де герої дають незабутні уроки своїм учням. Вивчимо кращі педагогічні практики та надихнемо один одного на створення власних уроків-шедеврів!
"Кожна людина геніальна! Але якщо ви будете судити рибу за її здатністю вилізти на дерево, вона все життя проживе, вважаючи, що вона тупа". Це лише одна з безлічі мудрих думок, якими діляться кіновчителі у фільмах, що увійшли до нашого вебінару!

ВИ ОТРИМАЄТЕ КОМПЛЕКС ДОДАТКОВИХ МАТЕРІАЛІВ:

СПІКЕР

ХІЖІНСЬКА ЯНІНА

Директорка екосистеми освітніх проєктів Unique Hub та співзасновниця методичного центру Unique Method.
Розробниця навчальних програм, понад 100 воркбуків за якими навчаються державні та приватні заклади: Data Science, Майстер нейромереж, Професії майбутнього, Типи мислення, MBA для підлітків, Супергерої безпеки та інші. Авторка настільних ігор "Моя унікальність", "EdMafia".

Хіжінська Яніна
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Програма вебінару

"Зануртеся у світ освіти та кіно!"

Наша програма вебінару ретельно спланована, щоб ви могли отримати максимум знань та натхнення. Від класичних сцен до сучасних кіношедеврів - ми охопили все! Учасники отримають:

  • перелік фільмів, готові фрагменти, матеріали до кожного фільму, щоб повторити цей фантастичний кіновебінар з командою;

  • книгу "20 уроків найкращих кіно-вчителів";

  • чек-лист "Як створити кіноурок", шаблони завдань з фільмів та багато іншого.

Дата

2 грудня (субота) 19.00

Тривалість

2 години

Вартість

499 грн

"20 уроків з кіно: Секрети найкращих кіновчителів"

  • Скільки часу будуть доступні матеріали?

    Матеріали будуть доступні до 1 січня 2024 року. Чому так? Тому що сучасні підходи до проєктування освітнього контенту постійно розвиваються та з'являються нові підходи, які ми додаємо для наступних вебінарів.

  • А сертифікати будуть?

    Так, обов'язково! Наші сертифікати можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.